55UA75009LA
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2025
ეკრანის ტიპი
LED
ეკრანის რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი
55"
ეკრანის ფორმატი
16 : 9
განახლების სიხშირე
60 Hz
განათება
LED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
WebOs
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
20W
Wi-Fi
დიახ
Bluetooth
5.0
Dolby Atmos
არა
Dolby Vision
არა
პორტები
3 x HDMI, 1 x USB
ციფრული ტუნერი
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
ინტერნეტ ბრაუზერი
საკიდის ტიპი
VESA 200 x 200
დისტანციური მართვა
რეკომენდირებული დისტანცია
2.3 მ
ზომები სადგამით
123.6 x 78.0 x 23 სმ
ზომები სადგამის გარეშე
123.6 x 71.8 x 6.79 სმ
წონა
7.4 კგ
გარანტია
24 თვე
მეტის ჩვენება ნაკლების ჩვენება
LG 55UA75009LA – 4K რეზოლუცია და ჭკვიანი ტექნოლოგია თქვენი კომფორტისთვის
გამოსახულება და ვიზუალური ტექნოლოგიები
სმარტ ფუნქციები და ინტერფეისი
ხმა და დაკავშირებადობა
რატომ უნდა აირჩიოთ LG 55UA75009LA?
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
ტელევიზორი LG 55UA75009LA
0.0
მიმოხილვები არ არის
მიმოხილვები 0
მარაგშია
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-1001
-630 ₾ for cash 1469,99 ₾
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე
0% 6 თვე
9 თვე
12 თვე
18 თვე
თვეში 245
Make a partial payment ( )
განვადების დამტკიცება დამოკიდებულია შემოსავლებზე და საკრედიტო ისტორიაზე
დამატებითი სერვისები:
მსგავსი პროდუქტები
ერთად უკეთესია
ტელევიზორის საკიდი Viper KL32-46T
ტელევიზორის საკიდი SkyTech Lazer-708TB
ტელევიზორის საკიდი Skytech Lazer 24-55 Full
ტელევიზორის საკიდი TCL WMB233 15"-32"