UE43F6000FUXRU
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2025
ეკრანის ტიპი
LED
ეკრანის რეზოლუცია
1920 x 1080 (Full HD)
დიაგონალი
43"
ეკრანის ფორმატი
16 : 9
განახლების სიხშირე
60 Hz
განათება
LED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
Tizen
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
20W
Wi-Fi
დიახ
Bluetooth
არა
Dolby Atmos
არა
Dolby Vision
პორტები
3x HDMI, 1x USB, 1x RJ-45
ციფრული ტუნერი
S2/C/T2
ინტერნეტ ბრაუზერი
საკიდის ტიპი
VESA 200 x 200
დისტანციური მართვა
რეკომენდირებული დისტანცია
1.8 მ
ზომები სადგამით
59 x 96.5 x 15.7 სმ
ზომები სადგამის გარეშე
56.3 x 96.5 x 7.5 სმ
წონა
6.6 კგ
გარანტია
24 თვე
მეტის ჩვენება ნაკლების ჩვენება
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
ტელევიზორი Samsung UE43F6000FUXRU
0.0
მიმოხილვები არ არის
მიმოხილვები 0
მარაგშია
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-1070
-200 ₾ for cash 849,99 ₾
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე