55QNED86A6A
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2025
ეკრანის ტიპი
QNED
ეკრანის რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი
55"
ეკრანის ფორმატი
16 : 9
განახლების სიხშირე
120 Hz
განათება
Mini LED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
WebOs
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
20W
Wi-Fi
დიახ
Bluetooth
5.3
Dolby Atmos
Dolby Vision
პორტები
4 x HDMI, 3 x USB, 2 x RF
ციფრული ტუნერი
DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2
ინტერნეტ ბრაუზერი
საკიდის ტიპი
VESA 300 x 300
დისტანციური მართვა
რეკომენდირებული დისტანცია
2.3 მ
ზომები სადგამით
123.6 x 78.6 x 26.0 სმ
ზომები სადგამის გარეშე
123.6 x 71.6 x 2.97 სმ
წონა
19.3 კგ
გარანტია
24 თვე
მეტის ჩვენება ნაკლების ჩვენება
LG 55QNED86A6A – ვიზუალური ხელოვნება და უახლესი QNED ტექნოლოგია
ეკრანის უპირატესობები და გამოსახულება
ინტელექტუალური აუდიო და სმარტ-სისტემა
კავშირი და გეიმინგი
რატომ უნდა აირჩიოთ LG 55QNED86A6A?
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
ტელევიზორი LG 55QNED86A6A
0.0
მიმოხილვები არ არის
მიმოხილვები 0
მარაგშია
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-1000
-900 ₾ for cash 2399,99 ₾
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე
0% 6 თვე