50M450RE
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2025
ეკრანის ტიპი
QLED
ეკრანის რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი
50"
ეკრანის ფორმატი
16 : 9
განახლების სიხშირე
60 Hz
განათება
DLED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
Vidaa
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
24W
Wi-Fi
დიახ
Bluetooth
5.0
Dolby Atmos
Dolby Vision
პორტები
3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45
ციფრული ტუნერი
T/T2
ინტერნეტ ბრაუზერი
საკიდის ტიპი
VESA 200 x 400
დისტანციური მართვა
რეკომენდირებული დისტანცია
2 მ
ზომები სადგამით
111 x 69.5 x 27 სმ
ზომები სადგამის გარეშე
111 x 64.9 x 7.1 სმ
წონა
8.2 კგ
გარანტია
24 თვე
მეტის ჩვენება ნაკლების ჩვენება
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
ტელევიზორი Toshiba 50M450RE
0.0
მიმოხილვები არ არის
მიმოხილვები 0
მარაგშია
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-1064
-400 ₾ for cash 1099,99 ₾
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე
0% 6 თვე
0% 9 თვე
0% 12 თვე