100QNED86A6
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2025
ეკრანის ტიპი
QNED
ეკრანის რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი
100"
ეკრანის ფორმატი
16 : 9
განახლების სიხშირე
120 Hz
განათება
Mini LED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
WebOs
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
20W
Wi-Fi
დიახ
Bluetooth
5.3
Dolby Atmos
Dolby Vision
პორტები
4 x HDMI, 3 x USB, 2 x RF
ციფრული ტუნერი
DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2
ინტერნეტ ბრაუზერი
საკიდის ტიპი
VESA 600 x 400
დისტანციური მართვა
რეკომენდირებული დისტანცია
4.5 მ
ზომები სადგამით
127.7 x 223 x 4.99 სმ
ზომები სადგამის გარეშე
127.7 x 223 x 4.99 სმ
წონა
65.9 კგ
გარანტია
24 თვე
მეტის ჩვენება ნაკლების ჩვენება
TV LG 100QNED86A6 - იდეალური არჩევანი თქვენს სახლში
ძირითადი მახასიათებლები
  • ეკრანის ზომა: 100 ინჩი
  • ტექნოლოგია: QNED
  • რეზოლუცია: 4K UHD
  • ჭკვიანი ფუნქციები: ინტერნეტთან კავშირი და აპლიკაციები
მომხმარებლის სარგებელი
დიზაინი და კომფორტი
  • მაღალი ხარისხის გამოსახულება და გამძლეობა
  • ინტუიციური და მარტივი გამოყენება
  • სხვადასხვა საჭიროებაზე მორგებული ფუნქციები
  • დიდი ეკრანი, რომელიც ქმნის კინოთეატრის ეფექტს სახლში
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
ტელევიზორი LG 100QNED86A6
0.0
მიმოხილვები არ არის
მიმოხილვები 0
მარაგშია
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-0995
-2500 ₾ for cash 13499,99 ₾
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე
0% 6 თვე
0% 9 თვე
0% 12 თვე
0% 18 თვე