75Z770RE
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2025
ეკრანის ტიპი
Mini LED
ეკრანის რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი
75"
ეკრანის ფორმატი
16 : 9
განახლების სიხშირე
165 Hz
განათება
Mini LED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
Vidaa
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
18W
Wi-Fi
დიახ
Bluetooth
5.3
Dolby Atmos
არა
Dolby Vision
პორტები
4xHDMI,2xUSB
ციფრული ტუნერი
DVB-T, DVB-T2
ინტერნეტ ბრაუზერი
საკიდის ტიპი
VESA 600 x 400
დისტანციური მართვა
რეკომენდირებული დისტანცია
3.1 მ
ზომები სადგამით
166.8 x 100.4 x 35.9 სმ
ზომები სადგამის გარეშე
166.8 x 97.4 x 7.4 სმ
წონა
31 კგ
გარანტია
24 თვე
მეტის ჩვენება ნაკლების ჩვენება
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
ტელევიზორი Toshiba 75Z770RE
0.0
მიმოხილვები არ არის
მიმოხილვები 0
მარაგშია
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-1016
-1200 ₾ for cash 3599,99 ₾
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე
0% 6 თვე
0% 9 თვე
0% 12 თვე
0% 18 თვე