86UT81006LA
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2024
ეკრანის ტიპი
LED
ეკრანის რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი
86"
ეკრანის ფორმატი
16 : 9
განახლების სიხშირე
120 Hz
განათება
LED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
WebOs
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
20W
Wi-Fi
დიახ
Bluetooth
5.1
Dolby Atmos
Dolby Vision
პორტები
3xHDMI,2xUSB
ციფრული ტუნერი
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
ინტერნეტ ბრაუზერი
არა
საკიდის ტიპი
VESA 600 x 400
დისტანციური მართვა
რეკომენდირებული დისტანცია
3.8 მ
ზომები სადგამით
192.7 x 110.4 x 5.99 სმ
ზომები სადგამის გარეშე
192.7 × 110.4 × 5.99 სმ
წონა
48.9 კგ
გარანტია
24 თვე
მეტის ჩვენება ნაკლების ჩვენება
ტელევიზორი LG 86UT81006LA
ძირითადი მახასიათებლები
  • ეკრანის ზომა: 86 ინჩი
  • რეზოლუცია: 4K UHD
  • ჭკვიანი ფუნქციები: ინტერნეტთან დაკავშირება და აპლიკაციების მხარდაჭერა
  • ხმოვანი მართვა: მარტივი და კომფორტული კონტროლი
ძირითადი უპირატესობები
დიზაინი და კომფორტი
მარტივი მართვა
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
ტელევიზორი LG 86UT81006LA
5.0
მიმოხილვები 1
მარაგშია
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-0910
-2200 ₾ for cash 3999,99 ₾
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე
0% 6 თვე
0% 9 თვე
0% 12 თვე