QE65S90DAUXRU
ტიპი
Smart TV
გამოშვების წელი
2024
ეკრანის ტიპი
OLED
ეკრანის რეზოლუცია
3840 x 2160 (4K UHD)
დიაგონალი
65"
ეკრანის ფორმატი
დიახ
განახლების სიხშირე
144 Hz
განათება
OLED
HDR მხარდაჭერა
დიახ
ოპერაციული სისტემა
Tizen
სპიკერების რაოდენობა
2
სპიკერის სიმძლავრე
40W
Wi-Fi
Bluetooth
Dolby Atmos
Dolby Vision
არა
პორტები
4xHDMI,2xUSB
ციფრული ტუნერი
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
ინტერნეტ ბრაუზერი
არა
საკიდის ტიპი
დისტანციური მართვა
რეკომენდირებული დისტანცია
2.8 მ
ზომები სადგამით
144.43 x 89.67 x 26.52 სმ
ზომები სადგამის გარეშე
144.43 x 83.17 x 3.99 სმ
წონა
23 კგ
გარანტია
24 თვე
მეტის ჩვენება ნაკლების ჩვენება
TV Samsung QE65S90DAUXRU - საუკეთესო არჩევანი
მთავარი მახასიათებლები
  • ეკრანის ზომა: 65 ინჩი
  • რეზოლუცია: 4K UHD
  • ტექნოლოგია: OLED + HDR
  • Smart TV ფუნქციები
  • Dolby Atmos მხარდაჭერა
გამოსახულება და ხმა
სმარტ ფუნქციები
დიზაინი
მომხმარებლის გამოცდილება
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
ტელევიზორი Samsung QE65S90DAUXRU
0.0
მიმოხილვები არ არის
მიმოხილვები 0
ამოწურულია
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-0950
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე
0% 6 თვე