SBS Wall Charger 1x Type-C PD25W (TETR1CPD25)
ეს პროდუქტი არის იდეალური გადაწყვეტა თქვენი მოწყობილობების სწრაფი და უსაფრთხო დამუხტვისთვის. SBS TETR 1C PD25 Wall Charger 25W Type-C უზრუნველყოფს სტაბილურ და მაღალხარისხიან ენერგიას, რაც მნიშვნელოვნად აუმჯობესებს თქვენი მოწყობილობების გამოყენების გამოცდილებას.
პროდუქტის მახასიათებლები
  • დამუხტვის სიმძლავრე: 25W
  • Type-C პორტი Power Delivery მხარდაჭერით
  • კომპაქტური და თანამედროვე დიზაინი
  • ინტეგრირებული უსაფრთხოების მექანიზმები
მომხმარებლის სარგებელი
SBS PD25W Type-C wall charger-ის გამოყენებით, თქვენ მიიღებთ:
  • სწრაფ დამუხტვას – მოწყობილობა ივსება ენერგიით უმოკლეს დროში.
  • მარტივ გამოყენებას – უნივერსალური Type-C პორტი თავსებადია მრავალ მოწყობილობასთან.
  • მობილურობას – კომპაქტური ზომა იდეალურია მოგზაურობისთვის.
  • უსაფრთხოებას – დაცვა გადახურებისგან, გადატვირთვისგან და ძაბვის ცვალებადობისგან.
რატომ უნდა შეიძინოთ?
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
მიმოხილვის გამოქვეყნება
მიმოხილვები არ არის
მიმოხილვები 0
მარაგშია
SKU: TM-DG-ACS-1109-AP-1217
39,99 ₾
შეიძინე შიდა განვადებით!
ტექნიკის ყიდვა უკვე ძალიან მარტივია, კონტაქტი აბედნიერებს!
0% 3 თვე
0% 6 თვე
0% 9 თვე
0% 12 თვე
18 თვე
თვეში 3.33
Make a partial payment ( )
განვადების დამტკიცება დამოკიდებულია შემოსავლებზე და საკრედიტო ისტორიაზე
დამატებითი სერვისები:
მსგავსი პროდუქტები
ერთად უკეთესია
Xiaomi 67W Power Bank 20000 Tan (PB2067)