50M450RE
Type
Smart TV
Release Year
2025
Screen Type
QLED
Screen resolution
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonal
50"
Screen format
16 : 9
Refresh Rate
60 Hz
Backlighting
DLED
HDR support
Yes
Operating system
Vidaa
Number of speakers
2
Speaker power
24W
Wi-Fi
Yes
Bluetooth
5.0
Dolby Atmos
Dolby Vision
Ports
3 x HDMI, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45
Digital tuner
T/T2
Internet browser
Type of suspension mount
VESA 200 x 400
Remote control
Recommended distance
2 m
Dimensions With Stand
111 x 69.5 x 27 cm
Dimensions Without Stand
111 x 64.9 x 7.1 cm
Weight
8.2 kg
Warranty
24 Months
Show more Collapse
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Post a review
TV Toshiba 50M450RE
0.0
No reviews
Reviews 0
In stock
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-1064
1,099.99₾
-400 ₾ for cash 1,099.99₾
Purchase through internal instalment!
Shopping has never been easier - Kontakt makes you happy!
0% 3 m
0% 6 m
0% 9 m
0% 12 m