75Z770RE
Type
Smart TV
Release Year
2025
Screen Type
Mini LED
Screen resolution
3840 x 2160 (4K UHD)
Diagonal
75"
Screen format
16 : 9
Refresh Rate
165 Hz
Backlighting
Mini LED
HDR support
Yes
Operating system
Vidaa
Number of speakers
2
Speaker power
18W
Wi-Fi
Yes
Bluetooth
5.3
Dolby Atmos
No
Dolby Vision
Ports
4xHDMI,2xUSB
Digital tuner
DVB-T, DVB-T2
Internet browser
Type of suspension mount
VESA 600 x 400
Remote control
Recommended distance
3.1 m
Dimensions With Stand
166.8 x 100.4 x 35.9 cm
Dimensions Without Stand
166.8 x 97.4 x 7.4 cm
Weight
31 kg
Warranty
24 Months
Show more Collapse
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Post a review
TV Toshiba 75Z770RE
0.0
No reviews
Reviews 0
In stock
SKU: TM-DG-TVA-1118-TV-1016
3,599.99₾
-1200 ₾ for cash 3,599.99₾
Purchase through internal instalment!
Shopping has never been easier - Kontakt makes you happy!
0% 3 m
0% 6 m
0% 9 m
0% 12 m
0% 18 m